Startowa
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Konkursu o nagrodę im. prof. Roberta Mroziewicza Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Karier   
wtorek, 09 lipca 2013 08:27

 

Absolwenci studiów magisterskich oraz doktoranckich! Rusza kolejna edycja konkursu o nagrodę im. prof. Roberta Mroziewicza na najlepszą pracę w zakresie stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa międzynarodowego i dyplomacji.

 

 

 

Do Konkursu w 2013 roku mogą być zgłaszane prace magisterskie obronione w okresie od 15 czerwca 2012 roku do 30 sierpnia 2013 r. oraz prace doktorskie obronione w okresie od 15 czerwca 2011 r. do 30 sierpnia 2013r. W konkursie mogą brać udział osoby, które uzyskały tytuł magistra, bez względu na uczelnię, kierunek i dyscyplinę naukową, o ile treść przedstawionej pracy jest zgodna z określonym w konkursie zakresem tematycznym.

Nagrodą w konkursie są: nagrody pieniężne, publikacja zwycięskich prac w postaci książkowej bądź zeszytu naukowego w jednym z wydawnictw Collegium Civitas oraz staż w instytucji rządowej lub placówce dyplomatycznej.

O nagrodzie decyduje Kapituła Nagrody. Zgłoszenia są przyjmowane do 30 sierpnia 2013 roku (decyduje data złożenia w Rektoracie Collegium Civitas lub data stempla pocztowego). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu Inauguracji Roku Akademickiego.

Termin składania prac mija 30 sierpnia 2013 roku.

Prace w wersji wydrukowanej i elektronicznej (płyta CD) wraz z załącznikami określonymi w regulaminie konkursu należy nadsyłać na adres: Collegium Civitas, plac Defilad 1, 00-901 Warszawa z dopiskiem: „Konkurs im. prof. R. Mroziewicza".

Więcej informacji i regulamin konkursu na www.civitas.edu.pl/konkursy.

***
ś.p. prof. dr hab. Robert Mroziewicz – historyk, dyplomata; profesor Collegium Civitas; w latach 1971-1989 w Instytucie Historii PAN; b. ambasador RP przy ONZ w Nowym Jorku, gdzie pełnił m.in. funkcję przewodniczącego Rady Społecznej i Ekonomicznej; b. wiceminister w Ministerstwie Spraw Zagranicznych (1992), a także b. wiceminister w Ministerstwie Obrony Narodowej (1997-1999). Autor wielu publikacji naukowych, w tym m.in. „Dyplomacja USA wobec Ameryki Centralnej – 1822-1850" (Warszawa 1997).

Poprawiony: wtorek, 09 lipca 2013 08:40
 

banner_AON
logo_AIP
logo-bip
Uczelnia-przyjazna-pracodawcom-logo
akamedik2
mapa
forum

Oferty pracy dla Studentów

Ostatnie komentarze

  • Hi there all, here every one is sharing such famil... Więcej...
  • Wow, this paragraph is pleasant, my younger sister... Więcej...
  • Hi there, There's no doubt that your website may b... Więcej...
  • Hey I know this is off topic but I was wondering i... Więcej...
  • Hello my friend! I wish to say that this post is a... Więcej...

Biuletyn AON

biuletyn_1_51