Startowa
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Dni Kariery! Drukuj Email
Wpisany przez Biuro Karier   
poniedziałek, 11 marca 2013 10:22

 

Chciałbyś już dziś nadać tempo swojej karierze? Marzysz o pracy, stażu lub praktykach w prestiżowej firmie? Nie zmarnuj okazji i odwiedź największe w Polsce targi pracy - Dni Kariery®!

 

 

Wiosenna edycja targów pracy odbędzie się 14 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Dni Kariery® to wydarzenie na skalę krajową – organizowane jest wspólnie przez AIESEC SGH i AIESEC UW, a Partnerem Strategicznym zostało JTI. W zeszłym roku w całej Polsce ponad 250 stanowisk firm przyciągnęło aż 60 000 studentów.

Na tagach będziesz miał możliwość porozmawiania z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją i szkoleniem przyszłych pracowników w danej firmie.

Zapytaj o ich doświadczenia w firmie, jakich kwalifikacji oczekują od kandydatów, czy wymagają dodatkowych kompetencji potwierdzonych certyfikatami. Dowiedz się wszystkiego o programach staży i praktyk, a także możliwościach zatrudnienia.

Warto zabrać ze sobą kilka kopii CV.

Dni Kariery® są jednym z projektów międzynarodowej organizacji AIESEC, zrzeszającej 86 tysięcy studentów z całego świata. Skupia ona młodych i aktywnych ludzi, którzy chcą odkrywać i rozwijać swój potencjał, wpływając przy tym pozytywnie na społeczeństwo. Ponadto AIESEC organizuje praktyki oraz wolontariaty w każdym zakątku świata, które adresowane są do wszystkich studentów chcących przeżyć przygodę swojego życia! Więcej informacji o praktykach i wolontariatach uzyskacie na stoisku AIESEC podczas Dni Kariery® oraz pod adresem www.aiesec.org/poland.

Zaplanuj już dziś swoją karierę!

Poprawiony: poniedziałek, 11 marca 2013 10:25
 

banner_AON
logo_AIP
logo-bip
Uczelnia-przyjazna-pracodawcom-logo
akamedik2
mapa
forum

Oferty pracy dla Studentów

Ostatnie komentarze

  • Hi there all, here every one is sharing such famil... Więcej...
  • Wow, this paragraph is pleasant, my younger sister... Więcej...
  • Hi there, There's no doubt that your website may b... Więcej...
  • Hey I know this is off topic but I was wondering i... Więcej...
  • Hello my friend! I wish to say that this post is a... Więcej...

Biuletyn AON

biuletyn_1_51